"Planujesz wycieczki autokarowe na kraniec świata? Porady jak nie zginąć kupując bilety"

Podróże małe i duże. Planujesz wakacje na końcu świata albo kilkadziesiąt km za miastem? To od Ciebie zależy gdzie pojedziesz. Przeczytaj nasze historie i porady dotyczące wojaży i kupna biletów autokarowych na końcu świata.

Na hotele w Poznaniu istnieje ogromne rynkowe zapotrzebowanie.

Ciągle zwiększająca się ilość turystów oraz biznesmenów łącznie z rosnącą liczbą inwestycji w Poznaniu sprzyjają rozwojowi branży turystycznej. To dowód na to, iż hotele są niezbędne.

Poznań jest czwartym centrum turystycznym Zachodniej Polski a także drugim co do areału miastem. To także miasto o bogatej historii, niestety fatalnie doświadczone zarówno przez pobyt jednostek okupacyjnej armii bolszewickiej i czasy komunistyczne jak i drugą wojnę światową.

Do absolutnych hitów Hotel Poznań należą: współpraca z najlepszą korporacją taksówkarską w Poznaniu, przystosowanie hotelu do poruszania się w nim osób niepełnosprawnych, bezprzewodowy dostęp do internetu na obszarze całego obiektu, atrakcje dla dzieci, restauracja Poznań z wykwintnym menu jak również współpraca z najlepszą kwiaciarnią w Poznaniu.

Restauracja Hotel Poznań uważana jest za jedną z najlepszych jakie Poznań ma do zaoferowania. Poza daniami dla gości hotelowych nasza restauracja Poznań realizuje zlecenia a także zamówienia na catering Poznań lub obsługę imprez okolicznościowych.

Hotel Poznań to niezapomniany hotel w Poznaniu. Ten hotel zastąpi wam dom. Unikatowa aura naszego hotel Poznań wpasowuje się w świetny sposób w atmosferę wypoczynku, intymności i relaksu oraz odprężenia. Rewelacyjnym dopełnieniem tej atmosfery będą wykwintne potrawy serwowane przez naszego szefa kuchni. Nasza restauracja Poznań zadowoli gusty nawet najbardziej wybrednych gości w Poznaniu.

Hotel Włoski - hotel Poznań
Dolna Wilda 8
61-552 Poznań
tel. +48 61 833 52 62
fax: +48 61 833 52 61
e-mail: info@hotelwloski.pl
http://www.hotelwloski.pl

Zobacz to na zdjęciach:

noclegi

hotele

poznań