X Miedzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego – kup bilety aby być na żywo

X Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego odbędzie się 21 – 23 czerwca 2019 roku.

Kongres organizowany jest corocznie przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, w celu omówienia aktualnych trendów w diagnostyce i leczeniu chorób serca. Impreza skupia wiodących specjalistów w dziedzinie medycyny, aby dostarczyć słuchaczom najnowsze informacje na temat badań klinicznych i postępu technologicznego w pracy z pacjentami.

W programie Kongresu zaprezentowana zostanie szeroka gama tematów obejmująca wszystkie aspekty praktyki kardiologii. Uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w generowanych tematach, symulacjach oraz opracowaniach klinicznych i prelekcjach eksperckich.

Kongres otwarty jest dla słuchaczy z różnych dyscyplin medycznych, którzy chcą rozszerzyć swoje kompetencje i poznać techniki diagnostyczne i terapeutyczne chorób serca. Wiadomości teoretyczne i praktyczne mogą być przekazywane poprzez sympozja plakatowe, referaty wystawców oraz panele dyskusyjne.

Jeśli jesteś zainteresowany lub specjalizujesz się w leczeniu chorób układu krążenia, weź udział w X Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Bilety dostępne są na stronie internetowej PTK. Nie przegap tej okazji, by być na żywo!

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne właśnie ogłosiło, że X Miedzynarodowy Kongres Kardiologiczny odbędzie się w listopadzie tego roku. Będzie to jedna z najważniejszych imprez poświęconych zdrowiu kardiologicznemu, która gromadzi ekspertów z całej Polski i zagranicy.

Organizatorzy zapowiedzieli bogaty repertuar licznych wystąpień, warsztatów i prezentacji dotyczących najnowszych osiągnięć badawczych. Uczestnikom będzie także dane uczestniczyć w dekonferencjach, wykładach i warsztatach dotyczących praktycznej aplikacji przebadanych do tej pory konsekwencji leczenia sprzyjającego zdrowiu.

Zdecydowaną większość godzin Kongresu będzie tradycyjnie poświęcono na prezentacje naukowe od autorów wystawiających swoje badania pracowników naukowych. Nadal czekamy niecierpliwie, by wiemy jakie innowacyjne projekty są tworzone, aby poprawić stan zdrowia kardiologicznego w Polsce.

Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi wynikami badań i prelekcji oraz szanse spotkania kolegów, już teraz możesz poszerzać swoje horyzonty rozszerzając swoje doświadczenia kongresowe biorąc udział w X Miedzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego – Kup bilety już dziś!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszych osiągnięć w dziedzinie medycyny, nie możesz przegapić X Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego!
Odbędzie się on w dniach 10 czerwca–14 czerwca 2019 roku, a miejscem spotkania będzie Warszawa.
Kongres jest idealnym miejscem do poznania nowoczesnych technik diagnostycznych i terapeutycznych, nawiązania trwałych kontaktów międzypracownikami branży medycznej oraz uczestnictwa w dyskusjach i wykładach wygłaszanych przez wiodących specjalistów z Polski i zagranicy.

Aby zapewnić sobie wiadomości na temat tego ważnego wydarzenia medycznego, skorzystaj z szerokiego przedstawienia tematów, którymi zostanie poruszona podczas konferencji. Aby w pełni cieszyć się zebraniem branży medycznej, należy jak najszybciej kupić bilet na to spotkanie.
Organizatorzy informują, że dostęp do symulacji sali konferencyjnej jest ograniczony, dlatego warto się pospieszyć. Zarejestruj się już teraz i weź udział w tym ekscytującym zdarzeniu!

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne już po raz X organizuje swoje wyjątkowe wydarzenie – Międzynarodowy Kongres Kardiologiczny. Tegoroczne spotkanie zostanie zorganizowane w październiku w Chorzowie, a specjaliści z całego świata przyjadą, by poszerzać swoją wiedzę na temat kardiologii.

Jeśli jesteście lekarzami lub pielęgniarkami z zakresu kardiologii lub po prostu jesteście pasjonatami medycyny, koniecznie musicie wziąć udział w tym prestiżowym wydarzeniu. Wykłady i dyskusje będzie prowadzić słynnych naukowców, którzy będą chcieli się dzielić swoim doświadczeniem i pomysłami na rozwijanie dalszych badań. Będzie to także równe pole do wymiany informacji i badań sektora medycznego, omawianych przez tych, którzy praktykują od lat i maja niewyobrażalną ilość do czynienia.

Warto także nadmienić, że podczas kongresu można spotkać wielu starszych i młodych specjalistów zajmujących się zdrowiem serca i można poszerzać wiedzę o nowych trendach i technologiach, którymi można lepiej walczyć z sercowymi chorobami. Aby móc dołączyć do tego wyjątkowego spotkana należy tylko skorzystać z internetowej strony organizatora i kupić bilety na to spotkanie.

Nie ma lepszej okazji aby bezpośrednio stawić czoła problemom medycznym dotyczacym serca i dowiedzieć się więcej na temat ich rozwiązania niż wizyta na X Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Nie czekaj, kup swoje bilety już dziś!

Related Post